Telefon
WhatsApp
İnstagram
Öğretmen

“Aracımın yağ değişimi için Florya Otomotiv ile çalıştım ve hizmetinizden çok memnun kaldım. Hızlı ve profesyonel bir şekilde işinizi yaptınız. Aracımın performansındaki farkı hemen hissettim. Teşekkürler, gelecekteki bakım ihtiyaçlarım için sizinle olmayı düşünüyorum.”

Öğretmen

Kerem DOYGUN

Öğretmen
Mühendis

“Florya Otomotiv’de aracımın yıllık bakımını yaptırdım ve hizmetinizden çok memnun kaldım. Bakım süreci hızlı ve eksiksizdi. İlerleyen zamanlarda da sizleri tercih etmeyi düşünüyorum.”

Mühendis

Ömer Faruk KAFKAS

Mühendis
Kamu Çalışanı

“Florya Otomotiv’de aracımı tamir ettirdim ve hizmetinizden çok memnun kaldım. Sorun hızlıca çözüldü ve aracımın performansında herhangi bir sorun yaşamadım. Gelecekteki tamir ihtiyaçlarım için kesinlikle sizinle çalışmayı düşünüyorum.”

Kamu Çalışanı

Ömer YILDIRIM

Kamu Çalışanı
Muhasebe Görevlisi

“Onca yer aradım ancak hiçbir yerde bu kaliteli hizmeti bulamadım. Eminim ki Florya Otomotiv sizlere de istediğiniz kaliteyi, konforu ve güveni sağlayacaktır. Sırf aracımın sağlığı için en iyi tercih olan Florya Otomotiv’e geliyorum.”

Muhasebe Görevlisi

Muharrem ŞAHİN

Muhasebe Görevlisi
Eğer ki aracınız arzalandıysa veya bakıma ihtiyacı varsa, bugün bir randevu alın.

Hizmetlerimiz

Yardıma mı ihtiyacınız var? Veya Bir Temsilci mi arıyorsunuz?

Copyright © 2024. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.